Analityk Top Bitcoin (BTC) mówi, że zbliża się wybuch Altcoin, Predicts Ethereum, XRP, Litecoin i Six Crypto Assets Set for Major Rallyies.

Strateg kryptoflowy Nicholas Merten mówi, że altcoiny są przygotowane do przeciwstawienia się Bitcoinowi, ponieważ monety wielkorynkowe takie jak Ethereum (ETH), XRP i Litecoin (LTC) zaczynają wykazywać oznaki siły w swoich parach BTC.

W ostatnim odcinku DataDash Merten patrzy na Ethereum i widzi, jak krypto waluta drukuje solidne bycze sygnały przeciwko monecie królewskiej.

„Te długoterminowe wskaźniki zaczynają pokazywać, że przygotowujemy się do odwrotu.

Jeśli tylko spojrzeć na cenę, to jest piękna. To jest dokładnie to, co chcemy zobaczyć. To ładna konsolidacja boczna, wyższe niżchy, i znów nie ma już żadnej dalszej aktywności po stronie sprzedaży. Wszystko, czego szukamy, to wyższe wzloty w porównaniu z tym, co ustaliliśmy tu w grudniu 2018 roku.“

Jeśli chodzi o XRP, Merten uważa, że kryptokur waluta w najbliższym czasie będzie bardziej bolesna, ale oczekuje, że rodzimy żeton Ripple’a wywoła paraboliczny wzrost w stosunku do BTC, gdy tylko zakończy byczą się one byczą formacją.

„Minął już ponad rok, od kiedy jesteśmy w tym klinie zstępującym i nie mam wątpliwości, że prawdopodobnie minie jeszcze kilka tygodni, a może nawet miesiąc, zanim naprawdę zrobimy na nim przerwę. Po tym, kiedy możemy zacząć widzieć rodzaj lotnego kopa do góry nogami i zaczynamy się prawie paraboliczny wzrost tutaj dla kryptokur walut.“

Zwracając uwagę na Litecoin, Merten mówi, że moneta oferuje również duży wzrost w stosunku do Bitcoin, gdy tylko spadnie do jego wypróbowanej strefy zakupów.

„Kiedy dojdziemy do tego przedziału, jest on albo od razu podniesiony – kupujący zaczynają wchodzić w ten przedział cenowy – albo jest to kwestia niecałego tygodnia. Po tym, rozpoczynamy około 400% wzrost przeciwko Bitcoinowi.“

Merten mówi, że mniejsze altcoiny mają więcej miejsca na wzrost przeciwko Bitcoinowi. Uważa, że Kyber Network (KNC), Ren (REN), Aave (LEND), Basic Attention Token (BAT), Kava (KAVA) i iExe RLC (RLC) są dojrzałe do zapłonu po okresie krótkotrwałej retracement lub konsolidacji.

Strateg kryptograficzny uważa, że sześć monet to solidne, długoterminowe monety, które oferują możliwość wydrukowania większych zysków w swoich parach BTC w porównaniu z kryptokurczami o dużej kapitalizacji.

Merten, choć czuje się byczo, zauważa również nieprzewidywalność całego rynku kryptograficznego i mówi, że wszystko może się zdarzyć w niestabilnej i ryzykownej przestrzeni.